San-med.eu - lekarz
Nasza pasja
Twoja przychodnia rodzinna
Rejestracja telefoniczna
(81) 865-12-27

Witamy na stronie przychodni SANMED

budynek SanMed RykiJesteśmy nowoczesną placówką medyczną posiadającą wieloletnie doświadczenie.

Od 01.06.2009 roku centrum zmieniło siedzibę i przeniosło się do nowoczesnego budynku w centrum miasta z dogodnym dojazdem i własnym parkingiem. Przychodnia spełnia wszystkie standardy unijne. Budynek przychodni wyposażony jest w:
- nowoczesne urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne 
- podjazdy i toalety dla niepełnosprawnych
- windę

 

Czytaj więcej >

Aktualności

Z okazji dnia kobiet zapraszamy kobiety na bezpłatną analizę składu masy ciała urządzeniem X-Contact 350F. Pozwala ona na określenie zawartości poszczególnych komponentów w ciele człowieka. W urządzeniu wykorzystywana jest metoda bioimpedencji elektrycznej (BIA), która stanowi wiarygodny, nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny sposób badania składu ciała. Dzięki analizie otrzymamy następujące wyniki: aktualną masę ciała, beztłuszczową masę ciała, masę tkanki tłuszczowej, wodę całkowitą, wodę wewnątrzkomórkową i wodę pozakomórkową. Dodatkowo otrzymamy analizę segmentową beztłuszczowej masy ciała (lewa ręka, prawa ręka, tułów, lewa noga, prawa noga).

* badanie skierowane jest dla Pań, które posiadają lekarza rodzinnego w naszej przychodni. Zapisy w rejestracji przychodni.

Na skróty
Skontaktuj się z nami

(81) 865-12-27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
08-500 Ryki, ul. Żytnia 16

Dbaj o zdrowie - san-med.eu Dbaj o swoje
zdrowie
więcej o akcji...