San-med.eu - lekarz
Nasza pasja
Twoja przychodnia rodzinna
Rejestracja telefoniczna
(81) 865-12-27

poradnia otolaryngologicznaLaryngologia koncentruje się przede wszystkim na narządach głowy oraz szyi. Pacjenci zgłaszają się do laryngologa z takimi dolegliwościami jak: zapalenie zatok czaszkowych, krwawienie z nosa, bóle gardła, bóle ucha, zawroty głowy itp.

Laryngolog zajmuje się również problemami chirurgii języka, gruczołów ślinowych, zatok szczękowych i krtani, a także częściowo chirurgii szczękowej. Podstawowe badania dorosłych i dzieci, fiberoskopia górnych dróg oddechowych, badanie otoskopowe, diagnostyka zaburzeń słuchu, diagnostyka onkologiczna (zmiany nowotworowe nosa, guzy ślinianek, jamy ustnej, gardła i krtani, zmiany i znamiona nowotworowe skóry twarzy, nosa i uszu) zniekształcenia nosa, przegrody nosowej, małżowin usznych wrodzone i nabyte, kwalifikacje do laryngologicznych zabiegów operacyjnych z możliwością ich wykonywania (operacje plastyczne nosa, przegrody nosowej, małżowin usznych)


Nasi specjaliści:

 

Na skróty
Skontaktuj się z nami

(81) 865-12-27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
08-500 Ryki, ul. Żytnia 16

Dbaj o zdrowie - san-med.eu Dbaj o swoje
zdrowie
więcej o akcji...